Ana Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Fans

Namenjen fanovima Ane Ivanovic
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRICAONICA

Ići dole 
+6
*...Olja...*
BOKA'95
I Love Ana
MakaVoliAnu
srpski zmaj
Anchy is the best
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Tea
Poceo si da treniras
Poceo si da treniras
Tea


Broj poruka : 98
Godina : 29
Location : Banja Luka
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeSub 18 Okt 2008 - 20:45

moooooooolim?
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeSub 18 Okt 2008 - 21:29

Ha?Pa jel on lood???????
Nazad na vrh Ići dole
Gospođa Marković
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Gospođa Marković


Broj poruka : 228
Godina : 27
Location : Zajedno sa Markom Markovicem..
Datum upisa : 17.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 0:04

BEOGRAD - Otac najboljeg srbijanskog tenisača Novaka Đokovića je za beogradski list Press najavio da će njegov sin vjerojatno uskoro napustiti Srbiju i nastupati za neku drugu zemlju.

"Đokovići su veoma razočarani odnosom države prema vrhunskim sportašima, a tata Srđan najavljuje da će Novak uzeti državljanstvo bilo koje zemlje koja njegovom sinu ponudi ozbiljne uvjete za napredak", piše Press.

Novakov otac je izjavio kako bi njegov sin "igrao i za Mars", ako mu ponudi bolje uvjete, te kritizirao srbijanske političare da se, kad nešto nekome zatreba, "ponašaju kao faraoni, nedodirljivi su".

Tako Đoković stariji nije uspio nikoga zainteresirati za ideju da on izgradi teniski kamp za nadarenu djecu. Jednostavno nije uspio doći ni do jednog ministarstva.
Srđan Đoković kaže i da se njegov srednji sin Marko trenutačno nalazi u teniskom kampu u Valenciji. Ima 15 godina i vrlo je talentiran, a i treći sin Nenad, koji ima 11 godina, igra tenis.

"Idemo tamo gdje su nam djeca. Dakle, ako ne možemo u Srbiji, a očito ne možemo, onda odlazimo iz zemlje. To je definitivno. Ja još mogu podnijeti i taj trošak, a zamislite stotine roditelja koji to ne mogu", rekao je Srđan Đoković.

On je izrazio oduševljenje odnosom Hrvatske prema svojim sportašima koji su tamo, kako je rekao, uzdignuti na razinu božanstva.

"Razgovarao sam sa sadašnjim predsjednikom Hrvatskog olimpijskog odbora Zlatkom Matešom i on mi je rekao kako su u Hrvatskoj shvatili da su sportaši najbolji veleposlanici jedne zemlje u tranziciji, da je to najbolji brend za jednu državu kakva je Hrvatska... Predsjednik Mesić obavezno je na teniskom turniru u Umagu. Zar to jasno ne kazuje kakav je odnos države Hrvatske prema sportu?", rekao je za Press otac Novaka Đokovića.
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 14:08

Omg...jos nam samo to fali....
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:04

Boko,koj je tvoj forum????
Hocu da se regujem....
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:06

Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:13

e,kako da se regujem,kad nznm onaj kod..??
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:14

Koji?
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:15

pa nznm neka slova i brojevi mi se pojave i ja treba napisem,ja nepisem,ali pogresno
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:16

A da...Pa vodi racuna da li su mala,welika slowa,da li je nula ili o...i tako...nznm
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:17

jaooooj,ok....
ja sam na onom drugom forumu regovana..
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:22

aha!
A oces na moj?
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:27

regovala sam se i na onaj zabava..
e mozes samo da mi otvoris temu da se predtavim,jer meni nece da se otvori....?
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:28

Ajd...cekaj...
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:29

ok...hvala!
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:30

e otworila...pise hay....
Nazad na vrh Ići dole
Kaca-rockerka '93
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Kaca-rockerka '93


Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:34

znam,predstavila sam se....
Hvala puno!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:39

Nema na cemu....
Nazad na vrh Ići dole
Gospođa Marković
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Gospođa Marković


Broj poruka : 228
Godina : 27
Location : Zajedno sa Markom Markovicem..
Datum upisa : 17.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 16:58

Srđan Đoković, otac našeg najboljeg tenisera, demantuje pisanje naše i hrvatske štampe
Novak ostaje pod zastavom Srbije!


Priča da će moj sin promeniti državljanstvo je novinarska patka... Ništa od toga nije tačno, ali šta sad mogu? Jednostavno, neka novinari pišu o tome šta hoće, poručio je Srđan Đoković
Posle neobaveznog razgovora s poslenikom jednog domaćeg štampanog medija, Srđan Đoković, otac najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića - nema mira. Naime, nezadovoljan uslovima za razvoj teniskog sporta u Srbiji, a samim tim i vrhunskih igrača, Srđan je izjavio da bi njegov Novak, kao i još dva mlađa sina, koja takođe (uspešno) pikaju lopticu reketom, igrali i za (planetu) Mars, samo kada bi tako stekli normalne uslove za adekvatan razvoj i trening... S obzirom na to da su pre samo nekoliko meseci, sportski mediji objavili da bi Novak mogao da zaigra za Veliku Britaniju, što je, doduše, on kasnije demantovao, pomenuta "marsovska" izjava naišla je na plodno tlo spekulacija i nagađanja o svim mogućim opcijama. Ipak, da bismo što manje nagađali, a više se bavili stvarnošću, potražili smo objašnjenje direktno od Srđana Đokovića, koji, ruku na srce, nije bio previše raspoložen za duži razgovor.

- Šta da vam još kažem kada sam sve rekao? Više ništa ne mogu da dodam. I ono što sam rekao novinari su objavili onako kako njima odgovara.

Da li je istina da će Novak promeniti državljanstvo?
To je novinarska patka... ništa od toga nije tačno, ali šta sad mogu. Jednostavno, neka novinari pišu o tome šta hoće. Više nemam nikakav komentar.


PREDSEDNIK TS HRVATSKE NUDI DRŽAVLJANSTVO

Na priču da će Novak Đoković promeniti državljanstvo i izabrati neku srećniju zemlju, u kojoj će on i njegova braća imati povoljne uslove za trening i usavršavanje, odmah su se primili Hrvati, videći svoju šansu u činjenici da je Novakova majka iz Hrvatske.
- Uz ovu reprezentaciju koju imamo, Đoković bi svakako dobrodošao kad bi bio građanin Hrvatske. S obzirom na to da mu je majka Hrvatica, verujem da ima uslove za dobijanje hrvatskog državljanstva. Ako Đokovići odluče da se presele u našu državu, dobrodošli su - poručuje Radimir Čačić predsednik Teniskog saveza Hrvatske.

NACIONALNI IZDAJNIK

U intervjuu hrvatskom nedeljniku Nacional, Novak Đoković je na konstataciju novinara da bi u slučaju da uzme britansko državljanstvo bio proglašen nacionalnim izdajnikom odgovorio:
- To bi se sigurno dogodilo. Nismo samo mi takvi, to bi se desilo i u Hrvatskoj, Bosni, takav je balkanski mentalitet. Ja sam toga svestan, ali ni u jednom trenutku nisam pomislio na odlazak u Englesku. Mislim da se situacija polako stišava - objasnio je Đoković.
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 17:01

O jebote....
Nazad na vrh Ići dole
Gospođa Marković
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Gospođa Marković


Broj poruka : 228
Godina : 27
Location : Zajedno sa Markom Markovicem..
Datum upisa : 17.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 17:08

Jao brate,Rafa ispao!

Vec pocinjem da se brinem ko ce biti 3 do kraja godine
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 17:09

Uf ja njega nesto i ne wolim....xexexe
Nazad na vrh Ići dole
Gospođa Marković
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Gospođa Marković


Broj poruka : 228
Godina : 27
Location : Zajedno sa Markom Markovicem..
Datum upisa : 17.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 17:11

Koga ne volis:Rafu,Noleta ili Mareja
Nazad na vrh Ići dole
BOKA'95
Osvojio/la si prvi grand slam!!
Osvojio/la si prvi grand slam!!
BOKA'95


Broj poruka : 326
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 18:03

Rafu.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gospođa Marković
Osvojio/la si prvi turnir
Osvojio/la si prvi turnir
Gospođa Marković


Broj poruka : 228
Godina : 27
Location : Zajedno sa Markom Markovicem..
Datum upisa : 17.10.2008

PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitimeNed 19 Okt 2008 - 18:14

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRICAONICA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRICAONICA   PRICAONICA - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRICAONICA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana Fans :: OFF TENNIS :: Igrice-
Skoči na: