Ana Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ana Fans

Namenjen fanovima Ane Ivanovic
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ana&Verdasco

Ići dole 
AutorPoruka
MakaVoliAnu
Postao/la si Anin trener!
Postao/la si Anin trener!
MakaVoliAnu


Broj poruka : 360
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Datum upisa : 29.07.2008

Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitimeČet 27 Nov 2008 - 16:39

Slike swe same gowore...swe je pocelo na party...

Ana&Verdasco Osports2072529mv3
Ana&Verdasco Osports2073637lt0
Ana&Verdasco Osports2073636uz9
Ana&Verdasco 2008chinaopenday4bhj5hvco5
Ana&Verdasco Osports2073635lm4
Ana&Verdasco Middle

pored terena...
Ana&Verdasco Ana_tr10

verdasco je ani pravio drustwo u obilasku kineskog zida

Ana&Verdasco 27_8687354_1
Ana&Verdasco 27_8687532_1
Ana&Verdasco 27_8687532_3
Ana&Verdasco 27_8687532_2

eto...
Nazad na vrh Ići dole
MakaVoliAnu
Postao/la si Anin trener!
Postao/la si Anin trener!
MakaVoliAnu


Broj poruka : 360
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Datum upisa : 29.07.2008

Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitimePon 22 Dec 2008 - 20:41

Evo jos slikica

Ana&Verdasco 2r6fk92
Ana&Verdasco Dgmdzn
Nazad na vrh Ići dole
MakaVoliAnu
Postao/la si Anin trener!
Postao/la si Anin trener!
MakaVoliAnu


Broj poruka : 360
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Datum upisa : 29.07.2008

Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitimePon 22 Dec 2008 - 20:42

Evo nekoliko tekstova u kojim je ana priznala vezu sa Verdaskom

09.11.2008

PRESS
ANA ZBOG VERDASKA NAVIJA ZA ŠPANIJU



Srpska teniserka volela bi da reprezentacija zemlje za koju nastupa njen dečko pobedi Argentinu i osvoji Dejvi kup n Ivanović: Neću biti na finalu u Mar del Plati, moram da idem kući.

Srpska teniserka Ana Ivanović volela bi da reprezentacija Španije osvoji Dejvis kup! Ništa čudno ne bi bilo u njenoj izjavi da boje „furije" u reprezentativnom svetskom prvenstvu ne brani i njen dečko Fernando Verdasko. Iako njih dvoje i dalje odbijaju da priznaju da su u vezi, činjenice govore drugačije.

Kako je Ivanovićeva, posle odustajanja na WTA Šampionatu u Dohi, još jednom odbila da direktno govori o odnosu sa španskim teniserom, lokalni mediji pokušali su da posredno dođu do informacija i uspeli su, čini se, u tom nastojanju.
Na pitanje za koga će da navija u finalu Dejvis kupa u kojem će se sastati Španija i Argentina, srpska teniska princeza je odgovorila:
- Volela bih da pobedi Španija - rekla je Ana, koja se pri tom sve vreme smejala i pocrvenela u licu, naglasili su tamošnji mediji!
Normalno, usledilo je potpitanje da li će Ana otputovati u Mar del Platu kako bi pratila finalni meč, ali i bodrila Verdaska i na neki način mu se odužila za podršku u Dohi. Ponovo se jedna od najlepših sportiskinja sveta nasmejala i rekla:
- Ne, ne mogu. Sada moram da idem kući. Trebalo bi da obiđem babu i dedu, ali i da se izlečim.
s1
LJUBAV NE POZNAJE GRANICE... Ana Ivanović i Fernando Verdasko


Ana je, podsetimo, zbog upale grla i virusa morala da odustane u samoj završnici turnira u Dohi.

Ana: Usavršiću surfovanje
Ana Ivanović planira da tokom priprema u Australiji za prvi gren slem sezone usavrši surfovanje!
- Igraću turnir u Brizbejnu, posetiću Melburn, gde mi živi rodbina, ali ću da odem i u Nusu. Tamo je pravi raj za surfere, a moj kondicioni trener Skot Birns želi da me poduči. Nekoliko puta sam već stala na dasku, ali se posle samo nekoliko sekundi previše uzbudim i padnem u vodu - tvrdi Ivanovićeva.


S druge strane, osim toga što je Verdasko bodrio našu teniserku na dva meča koja je odigrala u Kataru, i to iz njenog boksa i u društvu njenih roditelja, on je čak bio smešten u istom hotelu u kojem je odsela Ana Ivanović. To takođe u jednu ruku potvrđuje da između njih dvoje postoji nešto više od prijateljstva. Od organizatora turnira Verdasko je tražio da mu obezbede sobu u „Ric hotelu" u kojem su bile smeštene učesnice turnira.
Gledaoci u Srbiji su putem TV ekrana uglavnom gledali prilično nezainteresovanog i hladnog Verdaska, koji se tokom Aninih mečeva s Jelenom Janković i Verom Zvonarevom uglavnom zabavljao mobilnim telefonom. Međutim, tamošnji mediji tvrde da je on skakao, vikao, bodrio Anu posle svake greške i vidno se radovao svakom osvojenom poenu.
Verdasko će sledeće nedelje proslaviti 25. rođendan, dok je Ivanovićeva u četvrtak napunila 21 godinu.


ANA: ISTINA O MENI I FERNANDU VERDASKU

Ana Ivanović: Istina je da sam u sjajnim odnosima sa španskim teniserom, ali neću da kažem u kakvim, jer je to moja privatna stvar


Ana Ivanović i Fernando Verdasko

Veoma, veoma bliski... Ana Ivanović i Fernando Verdasko

Ana Ivanović konačno je progovorila o svom odnosu sa španskim teniserom Fernandom Verdaskom! Jedna od najlepših sportistkinja sveta, o čijoj ljubavnoj vezi sa Špancem bruji cela planeta, indirektno je priznala da je u ljubavi sa njim, objavivši da su „Fernando i ona u veoma dobrim odnosima". Ipak, osim toga, Ana nije želela da govori o svom emotivnom životu.

U svakom slučaju, njeni intervjui, čak i neposredno posle mečeva, gotovo da ne mogu da prođu bez pitanja o Špancu. Tako je nedavno četvrta igračica sveta ponovo uz osmeh odbila da potvrdi navode o njihovoj vezi.

- Hmmm. Pa, to je moja privatna stvar, deo mog života koji nije za javnost. Mogu samo da kažem da imamo veoma dobar odnos - ponovo je bila nejasna Beograđanka.

Holcman: Anu sam preuzeo zbog lepote

Čovek koji je Ivanovićevoj pomogao da postane ono šta je danas, švajcarski biznismen Den Holcman, koji i dalje vodi Anine knjige, priznao je da ju je kod nje pre svega privukao izgled:

- Posmatrao sam je kako trenira u Švajcarskoj i bilo mi je jasno da ima talenta za tenis, ali mi je još jasnije bilo da je veoma simpatična. Pošto nisam neki stručnjak za ovaj sport, pozvao sam prijatelja koji mi je rekao da Ana ima ono što je potrebno za šampionku, ali da mora mnogo da radi. Onda sam sabrao 1 i 1, to jest njene teniske sposobnosti i dobar izgled, i nisam se dvoumio. U početku sam je stipendirao na mesečnoj bazi, da bismo onda prešli na ugovor, i sve je ispalo savršeno!

Osim ove rečenice, Ana je uglavnom odbijala da govori o Verdasku, ali se nedavno izlanula kada je izjavila da će u finalu Dejvis kupa navijati za reprezentaciju Španije, za koju inače Fernando nastupa. I ne samo to, rekla je da bi rado otišla da odgleda meč „furije" protiv Argentine u Mar del Plati, ali da ne može zbog privatnih obaveza.

Žuta teniska štampa tvrdi da su se njih dvoje zbližili na Otvorenom prvenstvu Kine krajem septembra. Ana i Fernando su tada uhvaćeni kako šapuću jedno drugome na uvce na zabavi igrača. Tih dana 24-godišnji Španac viđen je kako prati njen trening u društvu Anine mame Dragane, očigledno u pokušaju da se što više dopadne potencijalnoj tašti. Verdasko je pratio i podržavao Anu i u Lincu i na Soni Erikson šampionatu u Dohi.

Da sve bude još gore (ili bolje), Verdasko je pravi džentlmen, tako da ni od njega nije moguće izvući nijednu informaciju o njihovoj vezi. Međutim, pošto je konačno došao kraj teniske sezone, na redu su odmori, tako da uskoro možemo očekivati da se paparaci razlete u potrazi za najnovijim, a svakako i najlepšim parom u „belom sportu". Ana već danas odlazi na odmor i to, kako je najavila, na tajnu destinaciju, a da li će ići sama, sa roditeljima, prijateljima ili Verdaskom, saznaćemo vrlo uskoro.


Intervju - Ana Ivanović, srpska teniserka

S VERDASKOM SE ZABAVLJAM OD US OPENA

Tačno je da sam u ljubavnoj vezi sa Fernandom! Zbližili smo se još letos na grend slem turniru u Njujorku i tada je sve krenulo. Otkrivamo jedno drugo, on je divan momak i veoma sam srećna s njim!


ana ivanovic

Srećno zaljubljena... Ana Ivanović konačno našla dečka

Najlepša svetska teniserka Ana Ivanović ekskluzivno za Press priznala je da je u vezi sa španskim kolegom Fernandom Verdaskom! Prelepa Srpkinja, o čijoj romansi poslednjih dana spekulišu svi svetski mediji, rešila je da samo za naš list razreši misteriju i progovori o svojoj prvoj (javnosti poznatoj) ljubavi!

Ana je, pored istine o vezi sa Verdaskom, otkrila i da namerava da deo odmora provede u Španiji, kao i da joj je cilj da u 2009. godini osvoji još jedan grend slem turnir.


Ana pomaže školi u Bariču

Ana Ivanović će narednih nekoliko dana provesti u Srbiji, a svoj boravak će iskoristiti da kao ambasador dobre volje UNICEF-a pomogne Osnovnoj školi „14. oktobar" u Bariču. Naime, ona će u petak posetiti tu školu, gde će priložiti donaciju za njeno renoviranje, a tamo će održati i kratku konferenciju za novinare. Nekoliko dana nakon toga Ana već počinje pripreme za Australijan open, a treniraće u Brizbejnu.

Ceo svet priča o vašoj vezi sa kolegom Fernandom Verdaskom, koji vas je bodrio na turniru u Dohi. Da li ste zaista zaljubljeni ili ste samo „dobri drugovi"?

- Da, nas dvoje smo zajedno, zabavljamo se! Zbližili smo se još na US openu u Njujorku i tada je sve krenulo. Trenutno otkrivamo i upoznajemo jedno drugo, privikavamo se na našu vezu. On je jedan divan momak i mogu da kažem da sam veoma srećna s njim.

Da li će i vaš naredni odlazak na odmor imati veze sa Fernandom? Da li ponovo planirate odlazak na neku tajnu destinaciju, sa njim, bez njega ili...?

- Ne, nameravam da provedem mirne dane sa porodicom u Srbiji. Mada, planiram i da odem nekoliko dana u Španiju. Ali, to još nisam definitivno odlučila.

Iza vas je najuspešnija godina u karijeri, ali i poprilično loša polovina sezone. Hoćete li duže pamtiti ono što se dešavalo do velikog uspeha na Rolan Garosu ili ovaj neuspešniji deo godine koji je usledio?

- Naravno da ću se pre svega sećati Pariza, svoje prve grend slem titule i prvog mesta na svetu koje ga je pratilo. Bilo je teških trenutaka posle toga, ali ja sam pozitivna, optimistična osoba i trudim se da zaboravim loše stvari. Ipak, trudiću se da naučim mnogo iz ovih potpuno različitih iskustava.

Verovatno ste već počeli da pravite planove za sledeću sezonu. Šta će biti vaš cilj u 2009. godini?

- Potrudiću se da osvojim još jedan grend slem turnir. Najvažniji turniri su uvek moj prioritet. Ako odlično igram na njima, dobra pozicija na WTA listi doći će sama od sebe. Naravno, veoma se radujem nastupima za Srbiju u Fed kupu. Igramo u februaru protiv Japana u Beogradu i biće to neverovatno iskustvo. Naš cilj je da obezbedimo plasman u Svetsku grupu i verujem da ćemo uspeti.

Među prvim ste teniserkama koje su se pobunile protiv novih, čudnih WTA pravila. Da li ste uspeli da se izborite za svoje zahteve tokom turnira u Dohi?

- Imali smo vrlo pozitivne razgovore u Kataru sa ljudima iz vrha WTA i veoma sam zadovoljna kako je to ispalo. Najvažnije je da su nas saslušali i da žele da nam pomognu.
Nazad na vrh Ići dole
MakaVoliAnu
Postao/la si Anin trener!
Postao/la si Anin trener!
MakaVoliAnu


Broj poruka : 360
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Datum upisa : 29.07.2008

Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitimeNed 4 Jan 2009 - 20:47

Ana&Verdasco B6exwz
ovo je sa njegovom porodicom:
Ana&Verdasco 161fbd5Ana&Verdasco Ax1d2p

Ana&Verdasco 30il5r5

Ana&Verdasco Fc844Ana&Verdasco 2ikplch
Ana&Verdasco 10if6dd

Ana&Verdasco Icpzmd

Ana&Verdasco 245eeeq
Ana&Verdasco 2nhjq75
Nazad na vrh Ići dole
MakaVoliAnu
Postao/la si Anin trener!
Postao/la si Anin trener!
MakaVoliAnu


Broj poruka : 360
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Datum upisa : 29.07.2008

Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitimeNed 4 Jan 2009 - 20:47

Ewo nekih slika koje sam ja nasla...

Ana&Verdasco Bhkl74
Ana&Verdasco Ejgz1g
Ana&Verdasco 25i2lvd
Ana&Verdasco 16lw5zm
Ana&Verdasco 154cche
Ana&Verdasco 2vrvktg
Ana&Verdasco 2lbi9o8
Ana&Verdasco 2wgvpd3
Ana&Verdasco 5l43z6
Ana&Verdasco Vwuxhu
Ana&Verdasco 2dv359x
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ana&Verdasco Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana&Verdasco   Ana&Verdasco Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ana&Verdasco
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana Fans :: Ana Ivanovic :: Ana van terena-
Skoči na: